історія кулінарії

Філогенетичний аналіз показує, що ранні гомініни, можливо, почали готувати 1,8-2,3 мільйона років тому. Повторний аналіз спалених фрагментів кісток і рослинного попелу з печери Wonderwerk у Південній Африці надав докази, що підтверджують контроль над вогнем первісними людьми 1 мільйон років тому. У своїй основоположній праці «Загоряння: як кулінарія зробила нас людьми» Річард Ренгем припустив, що еволюція двоногого руху та великий об’єм черепа означали, що рання Homo erectus регулярно готувала їжу. Однак однозначні докази в археологічних записах про контрольоване використання вогню починаються з 400 000 років до н.е., набагато пізніше Homo erectus. Археологічні докази 300 000 років тому у вигляді стародавніх вогнищ, земляних печей, спалених кісток тварин і кременю знайдені по всій Європі та на Близькому Сході. Антропологи вважають, що повсюдне багаття для приготування їжі почалося близько 250 000 років тому, коли вперше з’явилися вогнища кулінарія.

Саме тому ви повинні відчути цю малазійську їжу

1. Jeu hoo char

Ще одна чудова страва перанаканської кухні — ми могли б легко скласти список із 40 смачних страв перанаканської кухні — цей салат складається з дрібно натертої суміші обсмажених моркви, цибулі, грибів, свинини та каракатиці. Ця страва особливо популярна під час фестивалів, особливо китайського Нового року кулінарія.

2. Кайя тости

Kaya — це солодкий і ароматний кокосовий заварний джем, намазаний на тонкі скибочки теплих тостів з великою кількістю вершкового масла. Це настільки ж божественно, як це звучить, особливо якщо його запити чашкою густої чорної кави. Багато місцевих жителів їдять це на сніданок, доповнюючи двома звареними некруто яйцями з соєвим соусом і перцем кулінарія.

3. Айс качанг

Десерти з тертого льоду завжди популярні в тропіках. Крижаний качанг (лід із квасолею) розвинувся від скромної крижаної кулі, политої сиропом, до маленької крижаної гори, яку подають у мисці, политу кукурудзяними вершками, згущеним молоком, гула мелака та яскраво забарвленими сиропами. Покопайтеся в ньому, і ви відкриєте для себе інші смаколики, приховані в ньому — червону квасолю, пальмове насіння та нарізане желе

4. Ейр тебе

У той час як жителі одних регіонів Азії вважають за краще гризти цукрову тростину (наприклад, Китай і В’єтнам), інші дотримуються більш витонченого підходу до видобутку солодкого нектару. Велика частина диму, що віє крізь натовпи базарів Малайзії, походить від каструль із киплячою рідиною для смаження, але значна частина також походить від двигуна подрібнювача цукрової тростини. Стебла подають у промислові соковижималки; рідина збирається і подається пакетом і пляшкою. У пропозиції не бракує сиропних напоїв, але air tebu — єдиний, який супроводжується шоу.

5. Wonton mee

По всій Азії ви знайдете різновиди страви китайського походження Wanton Mee, але страва в Пенангу виділяється. Пружинна яєчна локшина подається al dente з липким соусом із соєвого соусу та сала. Збоку додається ложка вогняного самбала. Зверху він покритий шматочками листяної зеленої китайської капусти, нарізаною зеленою цибулею, маринованим зеленим перцем чилі та вонтонами. Вонтони або варять, або готують на пару, як ви знайдете їх в інших місцях Малайзії, або смажать, в унікальному Пенангському варіанті.
.