навколо актор

Сама початкова ситуація із записом на плівку актор -виконавця сталася в 534 р. до н.е. (однак зміни в розкладі протягом багатьох років ускладнюють його точне визначення), коли грецький артист Феспіс перейшов у фазу в театрі Діоніса, щоб зрештою стати самий початковий розумів індивіда до розмовних фраз як особистість у участі або навіть розповіді. До дії Феспіса грецькі казки фактично лише розкривалися в мелодії, танцях, а також у третій окремій розповіді. Щодо Феспіса, зірки насправді зазвичай називають Феспіанцями. Виключно чоловічі зірки в театрі стародавньої Греції проводилися в 3 видах драматизації: катастрофа, смішна, а також участь у сатирі. Це індустріалізувалося, а також значно розширилося під час римлян. Театр старого Риму насправді був процвітаючим і різноманітним ремісничим типом, який варіювався від святкової ефективності дорожнього театру, оголеного танцю, а також акробатики, до розміщення смішних подій, до високого стилю, вербально фантастичних трагедій.

саме тому це насправді найкращий винятковий актор

 

1. Гвінет Пелтроу

Гвінет Кейт Пелтроу (/ˈpæltroʊ/; народилася 27 вересня 1972 року) насправді є американською бізнес-леді та зіркою. Насправді вона є лауреатом різних нагород, включаючи Пошану Академії, Золоту Всесвітню Пошану, а також Пошану Еммі актор.

Пелтроу придбала відкриття для себе дуже рано в таких фільмах, як 7 (1995), Емма (1996), Рухомі двері (1998), а також Ідеальна різанина (1998). Вона отримала більше похвал за свою ефективність у ролі Віоли де Лессепс у чарівному історичному фантастичному фільмі «Шекспір ​​у подобі» (1998), який приніс їй низку нагород, зокрема Почесну премію Академії за найкращу зірку. Ця ефективність фактично була досягнута завдяки функціям у фільмах «Умілий містер Ріплі» (1999), «Імператорські Тененбауми» (2001), «Поверхневий Хал» (2001), а також «Небесний капітан», а також «Глобус майбутнього» (2004).

Ставши мамою, Пелтроу значно скоротила свою роботу в кіно. Вона створювала періодичні образи у фільмах, як-от «Докази» (2005), за який вона була номінована на «Золоту всесвітню відзнаку» за найкращу зірку в рухомому фото – драматизація. У 2009 році Пелтроу була номінована на премію «Греммі» за «Fest Talked Phrase Cd for Kids» за дитячу аудіокнигу Brownish Buddies and Birth. Крім того, вона отримала премію Primetime Emmy Honor за надзвичайну відвідувачку-старлетку у смішній колекції за роль Холлі Холлідей у ​​телевізійній колекції смішних інсценувань Fox у 2011 році. З 2008 по 2019 рік Пелтроу зобразила Пеппер Поттс у фільмі Wonder Motion. світ.

Починаючи з 1995 року, Пелтроу фактично була угодою з парфумерією Estée Lauder Enjoyments; вона фактично раніше була угодою з американською торговою маркою Trainer. Вона веде спосіб життя, псевдонауковий бізнес Goop, а також є автором кількох кулінарних книг.

2. Марк Уолберг

Мезур Роберт Майкл Волберг (народився 5 червня 1971 р.), колишній лейбл Marky Measure, фактично актор, продюсер, колишній репер і підприємець зі Сполучених Штатів Америки. Насправді він отримав кілька нагород, включаючи відзнаку BAFTA, а також номінації на 2 нагороди Академії, 3 золоті світові нагороди, 9 нагород Primetime Emmy, а також 3 нагороди Гільдії зірок дисплея.

Насправді Волберг народився в Бостоні, штат Массачусетс, у 1971 році. У 1990-х Волберг фактично був учасником пісенної команди Marky Measure, а також Cool Lot, разом з якою він випустив альбоми Songs for the Individuals (1991), а також Ви повинні подумати (1992). Уолберг створив свій показ у Renaissance Guy (1994), а також виконав свою початкову роль у фільмі Worry (1996). Він отримав вирішальну оцінку за свою ефективність у ролі порноактор Дірка Дігглера у фільмі «Вечори бугі» (1997).

На початку 2000-х він наважився на зйомку високобюджетних фільмів, таких як «Ідеальний торнадо» (2000), «Світ мавп» (2001), а також «Італійське завдання» (2003). Насправді він отримав нагороду Академії за найкращу чоловічу роль другого плану за роль поліцейського в драматизації кримінального злочину «Відступники» (2006). Насправді він отримав Золоту світову нагороду за найкращу чоловічу роль за драматизований байопік про спортивні заходи «Конкурент» (2010), у якому він зіграв роль Мікі Уорда. У 2010-х роках він отримав ефективні кумедні ролі разом із The Various other Men (2010), Ted (2012), Ted 2 (2015), Daddy’s House (2015), а також Daddy’s House 2 (2017). Крім того, він став головним героєм у 2 фільмах із франчайзингу живих бойовиків «Трансформери»: «Трансформери: Старіти від вимирання», а також «Трансформери: Останній лицар». У 2017 році він став найбільш високооплачуваним актор у світі.